Snívam... snívate i vy?

Autor: Jozef Adamčík | 19.2.2016 o 20:55 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  93x

Snívanie: Snívame od začiatku až do konca svojho života. Nezabudli ste snívať i vy? Vek nikoho neobmedzuje, dáva pocit, na ktorý sme už dávno zabudli - spokojný úsmev na tvári. Kedy ste sa naposledy so spokojným úsmevom zobudili?

Keď oči ticho zatvorím, čas sa vo mne zastaví a moje myšlienky ako vietor v hlave vejú, volajú chceme žiť. Ako ich v skutočnosť premeniť. Neviem, veru nie, mám sa dať na kúzlenie? O čom človek sníva? Ako zmeniť svoje sny na skutočnosť a urobiť sa šťastným. Asi preto tak radi snívame a svoje sny si vziať nedáme. Ženú nás v pred, ukážu nám krajší svet, v ktorom sa sniť oplatí. Vezmi si života opraty a nasmeruj ho smerom, ktorým chceš, v každom z nás dieťa drieme, chce sa hrať a životu niečo dokázať. Byť šťastný a tvoriť šťastný svet, ľudí, ktorých rád mám, na sieti pokoja a kľudu ich pohojdám. Každý z nich zaspí spánkom pokojným a s úsmevom veselým. Skúšam tváre rozjasniť, budeme potom bližšie k svojmu ja i k tomu čo nás napĺňa. Skúsme na svoje detstvo spomenúť a na starosti zabudnúť. Ak nie v živote tak aspoň v sne, želám snívanie nekonečné. Za každý váš úsmev chcem vám poďakovať a z vášho snívania radosť mať. Ste spokojní, ja áno – s vami i so sebou.

Max Wolf

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Slovensko je prikrčené pred ruskou propagandou

České ministerstvo vnútra vytvorilo tím pre boj proti propagande. Slovenská reakcia ostáva nulová napriek katastrofálnym dopadom na krajinu.

KOMENTÁRE

Sme vo vojne. Akurát ju nechceme vidieť

Ak Rusko naozaj zaútočilo na americkú infraštruktúru či voľby, riskuje odvetu.


Už ste čítali?