Snívam... snívate i vy?

Autor: Jozef Adamčík | 19.2.2016 o 20:55 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  101x

Snívanie: Snívame od začiatku až do konca svojho života. Nezabudli ste snívať i vy? Vek nikoho neobmedzuje, dáva pocit, na ktorý sme už dávno zabudli - spokojný úsmev na tvári. Kedy ste sa naposledy so spokojným úsmevom zobudili?

Keď oči ticho zatvorím, čas sa vo mne zastaví a moje myšlienky ako vietor v hlave vejú, volajú chceme žiť. Ako ich v skutočnosť premeniť. Neviem, veru nie, mám sa dať na kúzlenie? O čom človek sníva? Ako zmeniť svoje sny na skutočnosť a urobiť sa šťastným. Asi preto tak radi snívame a svoje sny si vziať nedáme. Ženú nás v pred, ukážu nám krajší svet, v ktorom sa sniť oplatí. Vezmi si života opraty a nasmeruj ho smerom, ktorým chceš, v každom z nás dieťa drieme, chce sa hrať a životu niečo dokázať. Byť šťastný a tvoriť šťastný svet, ľudí, ktorých rád mám, na sieti pokoja a kľudu ich pohojdám. Každý z nich zaspí spánkom pokojným a s úsmevom veselým. Skúšam tváre rozjasniť, budeme potom bližšie k svojmu ja i k tomu čo nás napĺňa. Skúsme na svoje detstvo spomenúť a na starosti zabudnúť. Ak nie v živote tak aspoň v sne, želám snívanie nekonečné. Za každý váš úsmev chcem vám poďakovať a z vášho snívania radosť mať. Ste spokojní, ja áno – s vami i so sebou.

Max Wolf

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Spasí nás univerzálny základný príjem?

Stroje a automatizácia prinesú v budúcnosti stratu polovice pracovných miest. Spolu s tým príde ešte väčší hnev ľudí bez práce. Bude to znamenať pád demokracie?

AUTO

Nie v každej hmle treba zapnúť hmlovky

Predné a zadné hmlové svetlá plnia rôzne funkcie.

ROZHOVOR

Zosnulá Jaroslava Blažková: V Kanade som žila náhradný život

V tomto smutnom svete treba vyhľadávať jagavé momenty.


Už ste čítali?